Eda

Profesyonel, danışanlarına değer veren, sıcak, güleryüzlü, bilgili. Bir psikologda aradığım bu özellikleri fazlasıyla buldum Şahika hanımda. Evliliğimizde yaşadığımız problemleri eşim ve benim dışında kimsenin çözemeyeceğine inanan biri olarak uzun süre direndim bir uzmandan destek almaya. Yollarımız Şahika hanımla kesistikten sonra bu konuda boş yere vakit kaybettiğimi anladım. Eşimle ben terapiden çok memnun kaldık. Sorunlarımızı yine biz eşimle çözdük, bize tavsiyelerde bulunmadı. Daha önemlisi, bize çözüm yollarını bulmamız için ışık tuttu. Önümüzü görmemizi sağladı. Her seansta verdiği ödevler sayesinde birçok şeyi fark etmemizi sağladı. Eğer siz de evliliğinizde problemler yaşıyorsanız ve uzman desteği alma konusunda kararsızsanız Şahika hanımla tanışmanızı tavsiye ederim. Bu site aracılığıyla kendisine ilişkimize kattığı güzellikler için tekrar teşekkür ediyorum.

S. E.

Evliligimizdeki sorunlar bizim boyumuzu aşınca aklımda bir sürü soru işareti, merak ve tedirginlikle destek alabileceğimiz bir uzman arayışına girdik. Araştırmalarımız sonucunda Şahika Hanımla tanışma şansını yakaladık. Şans diyorum çünkü konusuna hakim, sizi gerçekten anlayan bir uzmana denk gelmek kolay bir şey değil. Daha ilk seansta ne kadar iyi bir dinleyici ve gözlemci olduğuna dair inancımız oluştu. Bizi yargılamadan dinlemesi, kendimizle ve ilişkimizle ilgili yaptığı tespitler, sıcak ve sakin yaklaşımı karşısında doğru yerde olduğumuzu düşündük hep. Şu an eşimle iyi giden bir ilişkimiz var. Şahika Hanımı bu konuda destek arayan herkese gönül rahatlığıyla eşim de ben de tavsiye ediyoruz.

Ş. A.

Şahika Hanım benim için hayatıma etkili dokunuşlar yapan, güven duyma konusunda bir an bile tereddüt yaşamadığım, rahatça ve samimi bir şekilde kendimi açabildiğim bir uzman. Sorduğu sorular ve verdiği bilgiler Şahika Hanımın farklı bir yaklaşımı ve bakış açısı olduğunu düşündürttü bize. Kullandığı terapi tekniği eşime de bana da çok uygundu. Kısacası biz kendisinden çok memnun kaldık. Bize sorunlarımızı nasıl çözebilecegimizi öğretmesi en kıymetli kazançlarımızdan. Çatışma ya da problemler halen yaşanıyor ama nasıl başa çıkacağımızı bildiğimiz için artık çaresiz değiliz. İlişkisi çıkmaza giren herkesin Şahika Hanımla yollarının kesişmesi dileğiyle.

Özge B.

Evliliğimizde boşanma lafının gündeme oturduğu bir dönemde son bir şans vermek istedik birbirimize ve ilişkimize. Tavsiye üzerine Şahika Hanımla terapiye başladık ve 9 seans devam ettik. Profesyonel yaklaşımından, ilgisinden ve terapi tekniğinden çok memnun kaldık. Sorun çözme becerisi kazanmamızda, ilişkimizin yeniden yapılandırılmasında ve iletişim sorunlarımızın çözülmesinde büyük emeği var üzerimizde. Eşim de, ben de ilişkimizin şu an geldiği noktadan dolayı çok mutluyuz. İyi ki tanımışız Şahika Hanım'ı. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.